Bel Mon Resort już otwarty!

Bel Mon Resort to niesamowity obiekt wypoczynkowy stworzony z myślą o pięknym miejscu, w którym się znajduje i całym jego otoczeniu.
Składa się z butikowego Hotelu Lili *****, Restauracji Mona oraz Berry SPA.
Zapraszamy do klimatycznego resortu w Rybniku, który pozwoli Wam poczuć magię regionu.

www.belmonresort.pl
www.berryspa.pl
www.restauracjamona.pl


Stodoły wśród wyróżnionych przez miasto obiektów inwestycyjnych. Realizacja inwestycji


Gala Człowieka Roku 2019

Mamy zaszczyt poinformować, iż w dniu 20.02.2020 r. odbyła się Gala Człowieka Roku, której sponsorem była firma Pamira Investments.

Wydarzenie miało na celu wyłonienie osobistości roku, którzy przyczynili się do rozwoju regionu rybnickiego w minionym roku w kategoriach – Biznes, Kultura, Sport oraz w głosowaniu internetowym.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy być częścią tego przedsięwzięcia.
Link do relacji z wydarzenia: www.rybnik.com.pl

Źródło zdjęć: rybnik.com.pl


Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli

Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli co roku odwiedza kilka tysięcy restauratorów, kucharzy, cukierników, oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych, by poznać najnowsze trendy w zakresie wyposażenia restauracji czy hoteli, wziąć udział w wartościowych szkoleniach i konferencjach, a także kibicować najlepszym kucharzom – zawodnikom Kulinarnego Pucharu Polski.

Nasza firma zdecydowała się na udział w tegorocznej edycji wydarzenia z branży HORECA w celu poszerzenia doświadczenia i zapewnienia odpowiednio wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.


Pamira Investment na MIPIM 2019

30. edycja Targów Inwestycyjnych w Cannes za nami. Miło nam poinformować, iż podczas wydarzenia mającego miejsce w dniach
12 – 15 marca 2019 roku, mieliśmy przyjemność spotkać inwestorów i deweloperów z całego świata spotykając się na licznych konferencjach, spotkaniach i koktajlach, gdzie myślą przewodnią był szeroko pojęty rynek inwestycyjny.

Palais de Festival, kultowe miejsce w samym sercu Cote D’azur, corocznie stanowi siedzibę wydarzenia MIPIM. Podczas szczególnej, okrągłej edycji Targów po raz kolejny uczestnicy mieli możliwość skorzystania z powierzchni centrum kongresowego.

W tegorocznym przedsięwzięciu wzięło udział niespełna 27 tysięcy uczestników, w tym przedstawiciele 100 państw całego świata, 3 350 eksponentów, prawie 5,5 tysiąca inwestorów oraz ponad 360 dyrektorów generalnych największych światowych spółek inwestycyjnych.
To niezwykłe wydarzenie dla całego teamu Pamira Investment.

Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę www.mipim.com/discover/.


PAMIRA INVESTMENTS Sp. z.o.o. zdecydowała się zostać czynnym uczestnikiem 30. edycji targów międzynarodowych w Cannes MIPIM 2019.
Wydarzenie to odbędzie się w dniach 12-15 marca 2019 r. w Palais de Festival.

W tym roku PAMIRA INVESTMENTS zajmie stanowisko R7.D17., na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Podczas tegorocznych targów będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu 3 projekty naszej firmy – Lake Village Apartments, Lake Village Hotel & Restaurant, Sports & Recreation Lake Village. Dokładny opis podanych wyżej projektów mogą znaleźć Państwo w zakładce Projekty.

Wszelkie przydatne informacje na temat MIPIM 2019 znajdą Państwo w linku podanym poniżej.
www.mipim.com